Послуги

Ортодонтичний кабінет

Ортодонтичний кабінет

В цьому кабінеті надаєтьсяортодонтичне лікування дітям з вадами прикусу та скученням зубів, а також проводяться профілактичні заходи по запобіганню виникнення зубо-щелепних аномалій в ранньому віці.

Кабінет гігієни порожнини рота

v2

Навчають дітей догляду за зубами, дають рекомендації по підбору зубних щіток та використанню необхідних зубних паст та інших засобів гігієни порожнини рота, також рекомендації по збалансованому харчуванню, проводиться професійне чищення зубів, герметизація фісур.

Кабінет лікування захворювань слизової оболонки рота

s2

Надається допомога дітям із захворюваннями слизової оболонки порожнини рота, а також дітям у яких діагностовано множинний, швидкоплинний карієс де необхідно комплекс заходів по підвищенню стійкості і емалі.

Лікувальний кабінет

s3

Надається допомога дітям у яких виявлені зуби з каріозними порожнинами, та ускладненнями карієсу, які супроводжуються запальними процесами та больовими явищами.

Лікувальний кабінет

s4

Надають лікувальну допомогу переважно дітям молодшого дошкільного віку, кабінет обладнаний стоматологічною установкою з монітором для мультфільмів, що відволікає дітей від неприємних відчуттів при лікуванні дітей.